Walka z papierosami

walka-z-papierosami

Moja przeszłość-a zatem o tym jak rozpoczęłam walkę z papierosami

Zapewne jak zdecydowana zdecydowana większość palaczy przenigdy nie widziałam trudu w tym ze pale. Ze względu na to że niby jaki to kłopot??

Po wstaniu z łóżka-śniadanko, mocna kawka i papierosek! Znacie to?? To już chyba rytuał bez jakiego dzień nie mógłby się rozpocząć. W biurze-przerwa! -Udajemy się na dymka?? No jasne! Wyjście ze znajomymi na imprezę-papieros do piwka?? -Nie ma nic przyjemniejszego!

Przełomem w moim kwestii był dzień ślubu swojej najlepszej przyjaciółki- z Agą mamy przyswojone się od potomka i okazuje się dla mnie jak siostra.

Tego ważnego dla niej i dla mnie też okresu, miałam pokazać się w funkcji jej świadka. Ubrana w ekstra kieckę z perfekcyjnym makijażem, doszłam do wniosku, że wcale nie wyglądam spektakularnie…Fakt mama i znajoma setki razy powtarzały mi, że popsuła mi się cera, mimo wszystko ja przenigdy się tym nie przejmowałam odbierając to jako kolejną zachętę do tego abym przestała palić..

Tego okresu odstawiona jak legenda filmowa dostrzegłam brutalne fakty- cholera! ! -mają racje!

Jak ja wyglądam! Nieustannie zmęczona twarz, cera wyblakła, blada, fatalny zżółkły uśmiech..i do tego taki aromat-nawiasem wyjaśniając chodząca popielniczka. Postawiłam sobie pytanie-czy tak może prezentować się kobieta?? Jestem wszak świeża, mam 30 lat a mimo to, nie oszukujmy się wyglądam na więcej. Powiedziałam sobie finalne STOP-czas skończyć z fajkami tym razem naprawdę i raz na zawsze!

Reklama dźwignią handlu-na pierwszy ogień reklamowany w TV- NIKO-LEK

Jak zapewne zdecydowana zdecydowana większość starających się wyrwać się z papierosowego nałogu, zaczęłam szukać dla siebie najlepszej broni.

W tv natknęłam się na reklamowaną od krótkiego czasu nieustannie gumę do żucia NIKO-LEK, ciekawa co to za nowinka zaczęłam szukać wiadomości i opinii w Sieci. Guma medyczna mająca nikotynę, 2 typy w stężeniach 2mg lub 4 mg do nabycia w punktach aptecznych. Pierwotna moja myśl to -czy okazuje się realne leczyć nikotynowy nałóg precyzyjnie nikotyną?? Czy okazuje się w ogóle coś takiego jak uzdrawiająca nikotyna??

Przypomniało mi się powiedzenie-, , Czym się strułeś, tym się ale”

Zwłaszcza atrakcyjna była znaczenie-15, 30 zł za pojemnik zawierające 24 gumy.
Opinie??? Naprawdę odmienne chodź mimo wszystko z przewagą tych niewłaściwych, które w całości mnie nie zraziły nareszcie nie na tych, dany tekst oddziałuje identycznie…
Miałam w sobie ogromną determinacje i czułam dużo mocy do zmagania się z papierosami-postanowiłam przetestować!

Zakupiłam w aptece NIKO-LEK

Pierwotna guma-dziwne odczucie mrowienia w ustach-zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, udokumentowano okazać się ustabilizowanym przejawem. Guma co 60 min., później co 2, 3-pomyślałam okazuje się trochę świetnie, ale mimo wszystko sądziłam o fajkach, odczucie poddenerwowania i taki okropny ból głowy, który nie pozwalał skupić mi się na pracy i domowych obowiązkach a w konsekwencji był oddziaływaniem niepożądanym. W dodatku by „zająć czymś ręce” zaczęłam przegryzać w czasie między daniami-a to batonik, a to ciasteczko…

Uznałam że mam dosyć niedobrego samopoczucia i jakby tego jest niedużo przybrałam sylwetkę. Postanowiłam odstawić gumy NIKO-LEK. Okazały się w moim kwestii nie wydajne i nieodpowiednie z racji nietolerancji i efektów ubocznych.

Zmagania się ciąg dalszy – NICORIX

Postawiłam że tak prosto się nie poddam i na pewno musi okazać się jakiś sposób.

Od kolegi z pracy dowiedziałam się, że dodatkowo walczył z nałogiem i podmieniając opinie na temat propozycji powszechnie dostępnych na rynku polecił mi NICORIX– podbudował mnie swoim doświadczeniem i tym, że nie pali już 2 miesiące. Postanowiłam zdobyć wiadomości na temat nieco więcej .

Ku mojemu zdziwieniu poszukując opinii w Sieci, natrafiłam na całe ogrom korzystnych komentarzy na temat tego środka. Następne zaskoczenie to skład-same naturalne elementy i ani grama nikotyny! Wyciąg z korzenia kudzu, zielona herbata, guarana, pojemnik ma 60 kapsułek(starcza na miesiąc)-do nabycia w Sieci na stronie wytwórcę, 100% pozbawiony niebezpieczeństwa z racji przyjaznych czynników.

Z początku byłam z dystansem nastawiona z racji ceny, mimo wszystko uznałam że poleca się przetestować, nareszcie zdrowie i atrakcyjny prezencję są drogocenne..

NICORIX okazał się strzałem w 10-tkę !

Po 3 dniach aplikowania 2 tabletek na dzień czułam się jakoś w innym razie-świetnie. Dowolnych efektów ubocznych w formie bólu głowy, z okresu na dzień wypalałam coraz mniej, polepszyła mi się cera i nie śmierdzę już fajkami a perfumami Znalazłam tekst który na pewno wpływa ! Nie palę już więcej niż miesiąc i żywię nadzieję, że taki okropny nałóg już przenigdy nie wróci !


© Copyright 2017