Opinia o kapsułkach

opinia-o-kapsulkach

Nicorex. Czy poleca się zawierzać spotom reklamowym? Opinia o kapsułkach.

Jak postanowiłam rzucić palenie?

Zazwyczaj rzucanie palenia to niekrótki przebieg samochodu, który scala się z podejmowaniem ogrom prób wycieczki z nałogu i stopniowym ograniczaniu wypalanych papierosów. U mnie nic takiego nie miało miejsca – paliłam i jest mi z tym wspaniale, nie ograniczałam, gdyż niby po co. Jako palaczka nie czułam się przenigdy dyskryminowana, a komentarze rodziny i niepalących bliskich na temat zgubnej mocy nałogu puszczałam mimo uszu. Palenie nie odbijało się dodatkowo źle na moim samopoczuciu (a przynajmniej tak mi się wydawało). Poranny kaszel szybko mijał, z wyjątkiem tego czułam się właściwie, a moc na cały dzień dawały mi pokaźne ilości wypijanej ciemnej, kcal niewielkiej ciemnej.

Żyłam szybko i rutynowo – robota w pracy rachunkowym, wieczory w mieszkania, weekendowe wypady ze znajomymi, i bynajmniej trud, dom… Z tego rutynowego, poukładanego życia wyrwała mnie rozmowa z wieloletnim chłopakiem. Stwierdził, że nasz korelację się wypalił i praktycznie nic już nas nie scala. Spakował się i wyjechał. Był to dla mnie szok, ale gdy zaczęłam się nad tym głębiej zastanawiać, stwierdziłam, że miał rację. Szczera rozmowa z przyjaciółką i własne przemyślenia pozwoliły mi spojrzeć na siebie więcej krytycznie. Uświadomiłam sobie, że od kilku lat nie robię w życiu nic, co pozwoliłoby mi się rozwijać i dawałoby mi realną zadowolenie. Postanowiłam mienić całe swoje życie.

Spojrzałam na siebie w lustrze i zobaczyłam młodą, ale bardzo przemęczona na policzku kobietę z ziemistą, szarą cerą, bruzdami, zniszczonymi włosami, kobietę bez cienia witalności. Nie podobałam się sobie. Zaczęło docierać do mnie, że niezdrowa cera, żółte zęby i wysuszone, matowe włosy to skutki palenia. Zapragnęłam prezentować się kusząco i promiennie, zaczęłam mieć z całego mięśnia sercowego dość mizernej, zaniedbanej kobiety, którą oglądałam w lustrze. Miałam wyłącznie 32 dekady, a wyglądam na minimum 5 więcej. Masakra.

Chęć zmiany spotęgowało budowanie się w moim życiu nowoczesnego partnera, z którym zaczęłam się spotykać. Wiedziałam, że coś z tego okaże się, chciałam prezentować się i czuć się kusząco. Nie służyła temu moja szara, blada cera, koszmarne włosy ani przesiąknięte wonią fajek ciuchy. Nie chciałam długotrwalej pachnieć jak przysłowiowa popielniczka. Poszłam do apteki, kupiłam Nicorex i zaczęłam zabieg.

Czy Nicorex wzmacnia w rzuceniu palenia? Moja opinia o Nicorexie

Nicorex jest bodaj najszerzej reklamowanym od krótkiego czasu środkiem pomagającym w rzucaniu palenia. Szczerze wyjaśniając, mnie on nie pomógł. No, może pomógł w pewnym nasileniu i na chwilę, ale wszak nie o to w tym wszystkim chodzi. Spodziewałam się trwałych rezultatów. Gdy zaczęłam brać Nicorex, stopniowo miałam coraz mniejszą moc na stan zapalny papierosa. Obniżyłam obecność wypalanych sztuk przez cały dzień, nie ssało mnie przy dłuższych odstępach w okresie w okresie między następującymi po sobie papierosami. Trwało to mimo wszystko bardzo krótko.

Co więcej zanim odstawiłam te pigułki, bynajmniej zaczęłam zwiększać ilość wypalanych papierosów. Po prostu jakby Nicorex nagle przestał stopować chęć sięgnięcia po fajkę. Gdy próbowałam się minimalizować, pojawiał się silny nieposkromiony głód nikotynowy, nie mogłam się na jak skupić, czułam się podenerwowana. Obecnie prywatnie już nie wiem, z jakiego względu na starcie w pewien sposób Nicorex działał, a potem przestał. Niewykluczone że całe to jego oddziaływanie to była tylko moja autosugestia? Nie wiem. Jakby nie jest, na nieszczęście, Nicorex nie sprawdził się, więc przestałam go brać.

A może tekst na rzucenie papierosów z internetu?

Nicorex mnie zawiódł, ale do skutku byłam silnie zmotywowana do rzucenia palenia. W sieci znalazłam wiadomości na temat nowoczesnego środka, podobno dającego drogocenne rezultaty – Nicorix. Błyskawicznie uderzyła mnie jego znaczenie – mniej więcej 100 zł za 30-dniową zabieg. Drogo. Mimo wszystko postawiłam wszystko na jedną kartę. Za bardzo chciałam całkowicie przerwać palić, a w tym samym czasie czułam, że bez następnego wspomagacza nie dam sobie rady z głodem nikotynowym. Kupiłam te kapsułki, zaczęłam brać i studiować własny sylwetka. Już po kilku dniach bez wątpienia obniżyło się popyt na nikotynę. Po papierosa sięgałam co 60 min., potem co półtora, co 2…

Nicorix działał, a efekty były naprawdę silnie zauważalne. Z upływem momentu złapałam się na tym, że prawie w ogóle nie analizuję o papierosach, a to precyzyjnie one były dotąd w centrum mojego zainteresowania. Wszystko przestało kręcić się wokół nich – i to jest najważniejsze. Nicorix naprawdę hamował ssanie w organizmie nikotynowy, co więcej – sprawiał, że czułam się nowiutko, rześko, byłam całkowita mocy. Miałam wrażenie, jakby mój sylwetka oczyszczał się z zgromadzonych toksyn, co skądinąd uwidoczniło się w moim aparycji. Stopniowo cera uzyskała odpowiedni, młody, promienny prezencję, polepszyła się kondycja włosów. Nareszcie zaczęłam prezentować się tak, jak chciałam. Po trzydziestodniowej zabiegu kupiłam następne pojemnik Nicorixu. Do skutku go biorę, nie palę od kilku tygodni. Rekomenduję taki tekst, na mnie zadziałał dobrze.


© Copyright 2017 Trening personalny Warszawa