Kuracja antynikotynowa Nicorix

kuracja-antynikotynowa

Zanim zdecydujesz się na kurację antynikotynową Nicorix, przypomnij sobie, jak długo palisz. Dwa lata, pięć, a może dwadzieścia? Tak naprawdę to nieistotne. Rzucić palenie możesz w kilka dni. Nie wierzysz? Może masz za sobą nieprzyjemne doświadczenia w rzucaniu nikotyny? Jeśli tak, to najpierw odpowiedz na pytanie – jakie środki stosowałeś, by ułatwić sobie rozstanie z nałogiem? Jeśli odpowiedź brzmi: żadne, to już wiesz, dlaczego Ci się nie udało!

Jak walczyć z uzależnieniem?

Kiedy nagle odstawiamy papierosy, nasz organizm zaczyna wariować. Ty z kolei odczuwasz silną potrzebę sięgnięcia po tytoń, bo Twoje ciało domaga się nikotyny. Gdy tego nie robisz, organizm się buntuje, a Twoje myśli zaprząta tylko jedna potrzeba – zapalenia. Problem trudnego procesu walki z uzależnieniem od tytoniu dostrzegli farmakolodzy, którzy od lat prześcigają się w opracowywaniu receptur leków i suplementów, które przyniosłyby ulgę podczas tych pierwszych dni po odstawieniu papierosów. Niestety wiele z dostępnych na rynku środków nie działa. Mają zbyt niskie zawartości ekstraktów leczniczych, albo działają w niewłaściwy sposób.

Tabletki z nikotyną nie pomagają!

Takim złym rozwiązaniem są przede wszystkim tabletki zawierające w składzie nikotynę. Co prawda skutkiem ich przyjmowania jest natychmiastowe zablokowanie potrzeby sięgnięcia po papierosa, ale to tylko dlatego, że to tabletki dostarczają do organizmu nikotynę, od której jest uzależniony! Takie tabletki nie pomagają wyjść z uzależnienia, one nie leczą, a tylko dają pozory pomocy! Po nawet długiej kuracji problem uzależnienia nadal występuje, jedynie skutki odstawienia są opóźniane. To właśnie główny powód, dla którego tak wiele osób po kuracji tabletkami z nikotyną wraca do nałogu w niedługim czasie po zakończeniu kuracji!

Nicorix: bezpieczny i całkowicie naturalny

Nicorix to tabletki ziołowe, które w swoim składzie zawierają jedynie naturalne, bezpieczne dla organizmu składniki: wyciąg z korzenia kudzu, zielonej herbaty oraz guarany. Nie zawierają nikotyny, dlatego po kuracji Nicorix aż 94% osób nigdy już nie wraca do nałogu! To najlepszy sposób na walkę z uzależnieniem!


© Copyright 2017