Jak skończyć z papierosami?

jak-skonczyc-z-papierosami1

Moja przeszłość z papierosami zaczęła się bardzo dawno temu – dobrze przez 1/2 swojego życia byłam niewolnicą tego okropnego nałogu, który stosownie właściwie nie okazuje się ani doskonały, ani również właściwy. Jakby zastanowić się teraz, tak logicznie i najnormalniej w globie, jak istota ludzka stojący z boku i patrzący na wszystko, to prywatnie obecnie nie rozumiem czemu paliłam – wprowadzanie do swojego człowieczego ustroju dodatkowej ilości dymu (i tak okazuje się go wszak dużo wokół nas, kominy, auta…), składniku, która wszak tylko szkodzi i to umyślnie jest dla mnie w tej chwili całkowicie niezrozumiała. Dawniej mimo wszystko się o tym nie myślało, czasy były inne, palili precyzyjnie wszyscy. Teraz mam 50 lat, palenie rzuciłam 2 dekady temu i dobrze od tego chwili nie mogę wyobrazić sobie chociażby siebie z papierosem w ręku. Nie jest tak mimo wszystko od początku – byłam bardzo duża fanką i entuzjastką palenia, a wszelkie próby przemówienia mi do rozumu kończyły się klęską ze strony rodziny.

Gdy zaczęłam palić? Wszystko zaczęło się jak poszłam do tekstów klinicznych, a pracowałam biurze, gdzie koleżanki wiadomo zadymiały cały pokój. Namawiały mnie, więc spróbowałam no i tak wszystko się zaczęło. Presja społeczeństwa? A może po prostu mi zasmakowało? Tego nie dowiemy się przenigdy, należy tylko gdybać, ale nie to okazuje się najistotniejszym częścią swojej przeszłości. DEfinitywnie zaszłam w ciąże – wtedy wiadomo z miejsca rzuciłam swędzenie, mimo wszystko zaraz po narodzinach potomka, gdy tylko mogłam wróciłam do palenia i paliłam bez przerwy przez następne 25 lat, aż do okresu, do pewnej chwili, gdy powiedziałam sobie dość.

pastylki które wyciągnęły mnie z nałogu

Udało się – każdy środek ma wady i zalety, to okazuje się konkretne, ale trzeba skupiać się przede wszystkim na pozytywach, ponieważ jeśli palicie papierosy, a chcecie rzucić taki zgubny i przykry nałóg, musicie wykonać użytek z pomocnika którym jest Nicorix. Taki tekst pozwala na wydajne rzucenie palenia i niedociągnięcie doświadczania rezultatów odstawienia, co definitywnie wzmacnia i powoduje, że istota ludzka nie powinno palić chociażby nie wiedząc gdy. Moja córka niedowierzała i czuła się trochę przybita, że to nie ona spowodowała, że przestałam palić. A może mimo wszystko tak jest? Najważniejsze okazuje się mimo wszystko to, że nie palę już 2 letnich miesięcy i rekomenduję wszystkim taki suplement oraz rzucenie palenia!


© Copyright 2017 Escape game warszawa